top of page
About.jpg

Ahoj! Vítej na webu s povídkou NOTFP!

Proč jsem založil tento web

Kdysi byla povídka uložena na českém FanFiction webu, ale jednoho dne prostě byla nenávratně smazána. Protože tu povídku miluju a každý rok ji minimálně jednou přečtu, tak mi docela chybělo, že se nemám kam vracet ke čtení. Naštěstí jsem si před 5 lety uložil všechny dostupné kapitoly do Wordu a teď je jen dávám znovu na tento web, aby si povídku mohli číst i ostatní.

Autor povídky

Autorem povídky je Matthew Shocke. Je to Američan, který začal povídku psát poté, co vyšel 6. díl knihy - Princ dvojí krve. Matthew je znám pod přezdívkou Viridian a povídka se v originále jmenuje Harry Potter and the Nightmares of the future past (NOTFP).

Oficiální web Viridiana: http://www.viridiandreams.net/

Jeho Patreon web: https://www.patreon.com/viridiandreams

Překladatel

Můj dávný kamarád Alastor Moody přeložil všechny kapitoly na tomto webu, které jsem s jeho svolením mohl znovu zveřejnit.

Alastor i nadále překládá, ale změnil trochu směr a nyní se věnuje fanouškovským překladům převážně asijské tvorby, ale i stále nějaké fanfikce.

 

Jeho hlavní projekt je nyní překlad povídky ze světa Sword Art Online, který (spolu s jeho další tvorbou) můžete najít na: saoprekl.blogspot.com

Prohlášení

Tímto prohlašuji, že obsah tohoto webu není a nebude nijak zpoplatněn. Veškerá autorská práva této fan fiction povídky náleží autoru Matthew Shocke. Obsah webu je tedy volně dostupný všem, kdo si přejí povídku přečíst.

Všechny obrázky čerpám oficiálně z webů, na kterých jsou tyto obrázky volně stažitelné pro osobní i komerční účely:

Nepřebírám žádnou odpovědnost za úplnost, včasnost a správnost obsahu webu. Držitelkou autorských práv pro všechny formy světa Harryho Pottera, jak v elektronické, tak i v jiných podobách, je J. K. Rowlingová.

Povídka byla vytvořena autorem Matthew Shocke jako fan fiction, tudíž neporušuje autorskou licenci.

Nový český Fan Fiction

Není to tak dlouho co byl některými "pozůstalými" členy založen web nový. Zatím tam není moc povídek, ale Jana Varga i Witch tam své povídky přidaly a Alastor se k tomu taky chystá.

Odkaz na web: https://www.fan-fikce.cz/

bottom of page